2021 model BMW M2 CSL foto galeri özellikleri ve fiyatı

BMW’nin 2021 yılı ortalarında çıkarmayı planladığı bu performans canavarının fotoğraflarını, teknik özelliklerini ve fiyatlarından bahsedelim.

2021 model BMW M2 CSL fiyatı, pandemi sebebiyle otomobil üretiminin durduğu şu zamanlarda markaların yeni çıkartacağı modeller için fiyat belirleyip , bu araçların piyasaya sürülüş tarihini kesin olarak malesef veremiyorlar.
Ancak elimizde bulunan veriler neticesinden şuan için bmw m2 modellerinin anahtar teslim satış fiyatları 360.000 TL ‘den başlayıp özelliklerine ve modeline göre 485.000 TL ye kadar çıkmaktadır.Bu bağlamda hareket ederek 2021 yılında çıkacak BMW M2 CSL modeli fiyatları da hemen hemen bu aralıklarda olacağını söyleyebiliriz.

Şimdide sıra geldi 2021 model BMW M2 CSL özelliklerine ve tasarımına, ilk başta doğrusunu söylemek gerekirse m sport modellerine benzer bir aracın çıkacağını düşünüyorduk.Ancak BMW’nin resmi internet sitesinden aldığımız veriler neticesinde işin çok farklı boyuta evrildiğini gerek tasarım gerek iç özellikleri, motor performans ve diğer teknik özelliklerinden çok farklı bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Hatta basit bir örnekle açıklayacak olursak ön kısmını bir zamanların BMW F1 arabalarına benzediğini gözlemledik, harika bir iç konsol, mükemmel bmw işçiliği, kusuruz mekanik aksamıyla şimdide coupe veya cabrio tarzı otomobilde adından sıkça söz ettireceğini söylememiz hiçte yanlış olmayacaktır.

Altı silindirli M twinpower turbo benzinli motoru 410 beygirlik bir güç sağlıyor, ayrıca motorunun bu kadar güçlü olmasına karşılık 100km de ortalama +9 litre yakıt harcaması da dikkat çekici bir diğer özelliği.Bu kadar güç ürettikden sonra bu gücü durdurmak için de gri renkte m sport fren sistemi otomobilde hazır seçenek olarak düşünülmüş.7 ileri çift kavramalı şanzıma, m sport egzos sistemi, yine m diferansiyel ve süspansiyonları bu aracı diğerlerinden çok farklı kılıyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*